середу, 24 квітня 2019 р.

ГАННА КРИСЮК: «Найкращі інвестиціі – це інвестиціі в наших дітей»ГАННА КРИСЮК: «Найкращі інвестиціі – це інвестиціі в наших дітей»

Ганна Крисюк, директор Україно-Угорської компанії East West Mentor UA, засновниця міжнародного глянцю БізнесWoman, впевнена, що сучасній молоді необхідно звертати увагу на новітні технології і займатись тим, чим не займаються інші.

За якими критеріями оцінювала Ганна проекти на Форумі стартапів, про соціальну відповідальність, свій перший заробіток та яку пораду дала мінібос-ам – читайте в інтерв’ю.Ганно, чому вирішили прийняти участь в складі журі та підтримати молодих підприємців? На що, в першу чергу, будете звертали увагу при оцінюванні проекту?

Вважаю що найкращі інвестиціі – це інвестиціі в наших дітей. Саме з ідей дітей ми дуже часто, як дорослі, приймаємо важливі і прості рішення.

При оцінюванні проектів звертала увагу на думки дітей, як вони бачать свій бізнес в майбутньому, які їх цінності.

Що для Вас означає "соціальна відповідальність". Як проекти, окрім Форуму стартапів, підтримуєте?

Для мене це природня річ, яка паралельно крокує в моєму житті з дитинства, бо 10% від заробітку я завжди віддаю тим, кому це дуже потрібно.

На що треба звернути увагу молоді в навчанні вже зараз, щоб розвинути підприємницький дух та заробляти кишенькові гроші самостійно? Який був Ваш перший заробіток і за що, пам'ятаєте?

Звертати увагу потрібно на новітні технології і займатись тим, чим не займаються інші.

Мій перший заробіток був у бабусі і дідуся коли виконувала якусь велику господарську роботу, яка практично не властива для дитини. Пізніше це був продаж ягід і грибів.

Зараз Ви успішна жінка-підприємець. Маєте досвід в створенні та розвитку бізнес-проектів, а наші мінібоси тільки починають свій бізнес-шлях. Якби Ви були б на їх місці зараз, як би Ви розвивали і робили відомими проекти?

Я б вчила паралельно 2-3 іноземні мови, їздила на міжнародні бізнес-школи для молоді, розвивала б свій бізнес в медіа і комунікації.

Якщо б Ви могли дати тільки одну пораду юним бізнесменам після отримання гранту, що це була б за порада?

Усе робіть з любов’ю і вірте тільки собі.

Ганно, дякуємо за інтерв’ю та підтримку мінібос-ів на Форумі стартапів 2019.
До нових зустрічей!

MiniBoss Business School International

Літні табори MINIBOSS 2019

MINIBOSS GLOBAL

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ
СПИТАЙТЕ НАС ПРО МАЙСТЕР-франшизи (право ексклюзивного володіння франшизою в вашій країні, регіоні, місті, районі)