ПРО НАС

СВІТОВИЙ БРЕНД № 1дитячої та юнацької бізнес-освіти

  Міжнародна освітня мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL – лідер дитячої та юнацької БІЗНЕС-ОСВІТИ, нового тренду нового світу!

Сьогодні, більш ніж будь-коли, зросла необхідність вивчення бізнесу з дитинства, бо саме потужна бізнес-культура дозволяє виховувати сильне та креативне нове покоління.
Новому століттю потрібно якісно нове бізнес-мислення!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL – це міжнародна освітня мережа 21 століття, що впроваджує новітні інтерактивні методики навчання дітей теорії та практиці бізнесу через всебічний розвиток особистості.

© MINIBOSS BUSINESS SCHOOL intellectual property. All rights reserved.

ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА БІЗНЕС-ШКІЛ
Освітня мережа MINIBOSS пов'язує Бізнес-школи всього світу, їх учнів, викладачів, підприємців в співтовариство соціально-відповідального бізнесу з високою місією – виростити нове покоління успішних і щасливих людей, здатних на істотне перетворення світу!

ГЛОБАЛЬНА ПІДТРИМКА ТА МЕНТОРИНГ ВІД БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЙ
Ексклюзивна програма та інтерактивна методика бізнес-освіти для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL створені вченими та підприємцями Наукового центру Європейського Бюро Розвитку Бізнесу (ЕБРБ) з ініціативи Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу (ЕАРБ), які працюють на фундаментальних принципах програм Освітнього консорціуму International Business Academy Consortium LTD (United Kingdom) www.iba-consortium.com.
 
Торгово-промислові палати, асоціації, бізнес-союзи, прогресивні міські голови, губернатори та президенти підтримують нашу глобальну інноваційну освітню мережу!

ФРАНЧАЙЗИНГ
Світова мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL ґрунтується на технології франчайзингу.
           
ФРАНШИЗА MINIBOSS BUSINESS SCHOOL – це права на використання готової ефективної бізнес-моделі, новітніх освітніх технологій, програм і підручників, товарних знаків, авторських прав для навчання дітей і підлітків теорії та практиці бізнесу.
Купити франшизу ....

ВИСОКИЙ ПОПИТ НА БІЗНЕС-ОСВІТУ
Традиції дитячої бізнес-освіти закладалися ще за часів зародження торгівлі та індустріального виробництва у 18-19 століттях, коли ці знання передавалися від батька до сина переважно в межах сімейного бізнесу. Секрети зберігалися за сімома замками і стороннім, зазвичай, були просто недоступні.
Навіть у наші дні ми не можемо знайти жодного аналогу MINIBOSS BUSINESS SCHOOL як системі комплексного навчання основам підприємництва з юних років до зрілого віку. А ця освіта, безперечно, необхідна кожній дитині!

ПОТРЕБА Є ОЧЕВИДНОЮ
Батьки піклуються про дітей!
Отже, інвестиції в майбутнє дітей - головне завдання батьків! Зокрема сьогодні, коли загальноосвітня школа не відповідає усім запитам часу. У звичайній школі, і навіть у ВНЗ, попри набуття структурованих знань, дитина не вчиться застосовувати знання на практиці. А це – головна потреба сьогодення.

Зазвичай випускник школи не усвідомлює своїх талантів, бо ніколи не намагався застосовувати їх в жодній професійній сфері; не знає, ким він хоче бути. Він не опановував курси з профорієнтації, психології, бізнесу – і тому не розуміє, куди йому вступати, чим займатися і як досягти успіху. Спонтанний вибір вишу формує безвідповідальне ставлення до власного життя і залежність здебільшого від «ненависної» професії. Внаслідок цього у віці 30-40 років людина починає страждати від нереалізованості, адже не ризикує нічого змінити і називає себе «невдахою». Чи є це мрією будь-якої людини?

В існуючій системі освіти ми стикаємось з навчанням підприємництву тільки в спеціалізованих університетах або на курсах МВА – і знову без акценту на практику. Але ж бізнес-освіти людина потребує раніше, ніж після 20 років, вона необхідна їй в ранньому віці для формування характеру, основ підприємницького та креативного мислення.
Зауважте, щоб стати чемпіоном з тенісу дитина тренується з раннього дитинства (з 6 років) багато годин на день, тобто витрачає чимало часу, зусиль та грошей задля досягнення мети.
Так само і в бізнесі: важливо навчатися з раннього дитинства і виробляти звичку бути сильним, винахідливим, наполегливим, відповідальним і успішним!
Отже, звичайної загальноосвітньої школи будь-якій дитині тепер недостатньо!
У сучасному світі недостатньо просто бути грамотним!
Сьогодні потрібно знати, як стати успішним і щасливим!
ІНДИКАТОР ПРОГРЕСУ
Якщо у Вашій країні вже є бізнес-школи MINIBOSS, – невдовзі її економіка набуде потужного розвитку, і вона стане країною-лідером!

НАША МІСІЯ - створювати якісно нову ділову еліту країн.

ОСВІТНІ КОНСОРЦІУМИ
Провідні університети і загальноосвітні школи хочуть співпрацювати з нами, бо ми – лідери сучасної освіти і готуємо світову бізнес-еліту!

Теорія і практика бізнесу потрібна дітям для розуміння дорослого життя, для виявлення та розвитку талантів, для ранньої профорієнтації, для формування характеру успішної та щасливої людини.

Системне навчання в MINIBOSS BUSINESS SCHOOL дає дитині змогу випробувати себе в різних професіях і видах діяльності, на різних управлінських рівнях для того, щоб зробити головний професійний вибір у своєму житті.

Саме тому передові загальноосвітні школи / гімназії / ліцеї різних міст світу активно співпрацюють з MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (як додаткові курси) – щоб додати до своїх навчальних планів практичні модулі з економіки та підприємництва, з психології та профорієнтації.

Тож звичайні школи і MINIBOSS BUSINESS SCHOOL формують сучасні освітні консорціуми.

БІЛЬШЕ 20 РОКІВ ДОСВІДУ
Інноваційній освітній моделі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL вже понад 20 років!
Ми створили свої інновації ще в 2000 році і впроваджували їх на власних освітніх майданчиках в різних країнах світу, а в кінці 2015 року започаткували продаж прав на наші бізнес-школи через світовий інструмент масштабування успішних бізнесів – франчайзинг!

Тепер освітні секрети відкриті і для Вас!

Якщо Ви хочете відкрити престижну бізнес-школу в своєму місті, купуйте франшизу MINIBOSS із всесвітньо відомим брендом і глобальними освітніми стандартами!

Дізнатися більше про франшизу MINIBOSS:
Узнать больше о франшизе MINIBOSS BUSINESS SCHOOLСьогодні міжнародна мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL налічує десятки офіційних представництв і бізнес-шкіл в Україні, Великій Британії (штаб-квартира), Австрії, Болгарії, Вірменії, Грузії, Литві, Молдові, Нідерландах, Польщі, РФ, Філіппінах.

МЕРЕЖА MINIBOSS BUSINESS SCHOOL стрімко розвивається шляхом відкриття нових франчайзингових представництв. Наше завдання – забезпечувати створення світової мережі бізнес-шкіл з контролем освітніх стандартів і сертифікацією вчителів.

ТРЕНД 21 СТОЛІТТЯ
Ми знаємо, що сьогодні НАШІ БІЗНЕС-ШКОЛИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ і в країнах з розвиненою економікою (Велика Британія, Канада, Німеччина, США, Франція тощо), і в країнах, що швидко розвиваються (Гонконг, Китай, ОАЕ, Південна Корея, Польща, Сінгапур, Туреччина), і в країнах, які щойно почали економічні реформи (Україна, Болгарія, Греція, Грузія, та інші).Всім країнам потрібен сталий економічний розвиток! Всім країнам необхідні економічні переваги!

 Всім країнам потрібна нова потужна генерація творців-підприємців, нових Стівів Джобсів та Ілонів Масків!

Отже, ми несемо високу соціальну місію – сприяння розвитку суспільства!

СОЦІАЛЬНІ ВИГОДИ ВІД MINIBOSS
Світ змінюється стрімко!
Нові управлінські, маркетингові, ІТ-технології істотно змінили світ останніми 20 роками. І сучасна школа не може бути актуальною і затребуваною без бізнес-освіти.

Саме підприємці створювали і створюють світ – підприємницькі ідеї Генрі Форда, Соічіро Хонда, Рей Крока, Уолта Діснея, Стіва Джобса, Біла Гейтса, Марка Цукерберга, Ілона Маска, Річарда Бренсона, Мохаммада Юнуса не тільки змінюють життя на краще, вони піднімають світ на принципово інший, вищий рівень. Їхні ідеї надихають! Проте є й інші вигоди підприємництва для всього суспільства. 

  Підприємці забезпечують світ:
  •  підприємствами,
  •  робочими місцями,
  •  необхідними суспільству товарами та послугами,
  •  податками на утримання всіх державних установ (міністерств, муніципалітетів, шкіл, ВНЗ, лікарень, поліції, прокуратури, судів тощо).
Загалом, чим більше підприємців, тим більш розвинутою є економіка і тим багатше нація.
І це ще не все ...

Підприємці – це справжні лідери – яскраві та вільні люди, спроможні йти за своєю мрією. Це люди, які наважилися йти своїм шляхом і вести за собою інших. Це покликання, творчість і самореалізація на 100%! І звідси відчуття Щастя та Самодостатності!
  
Отже, хто у Вашій країні вчить дітей бути успішними, впевненими у собі, заповзятими, гнучкими, наполегливими, відповідальними ?!

Хто вчить дітей бути підприємцями?

Системною та глибинною бізнес-освітою дітей та підлітків опікується в світі тільки один освітній інститут – Міжнародна освітня мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - БРЕНД № 1 в ГАЛУЗІ БІЗНЕС-ОСВІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ та ПІДЛІТКІВ!

© MINIBOSS BUSINESS SCHOOL intellectual property. All rights reserved.

СЕКРЕТИ MINIBOSS

Чому Бізнес-школи MINIBOSS є такими популярними у світі?

СЕКРЕТИ ПОПУЛЯРНОСТІ ґрунтуються на 5 «китах»:

1. Це дійсно цікаве та веселе навчання для дітей!
Інтерактивні уроки та ігри сприяють швидкому та легкому засвоєнню матеріалу. Бізнес-подорожі, призи та власні зароблені гроші – найкраща мотивація!

2. Це ефективне навчання – 99,8% батьків відзначають прогресивні зміни у своїй дитині з першого ж року навчання у школі!

3. Здорове середовище – учні Бізнес-школи MINIBOSS проходять обов'язкову співбесіду, в якій доводять, що навчання в MINIBOSS – це їх власний вибір. Тому сюди потрапляють тільки свідомо. Отже, навчання в групах цілеспрямованих однодумців без шкідливих звичок – найпотужніший інструмент розвитку.

4. Збереження сімейних цінностей – ми за зв'язок дітей з батьками, за глибинне розуміння традицій роду, за створення сімейних бізнесів.

5. Світова спільнота лідерів – освітня мережа MINIBOSS об’єднує Бізнес-школи у всьому світі, їх учнів, викладачів-кураторів, соціально-відповідальних підприємців в співтовариство соціально-відповідального бізнесу з високою місією – виростити покоління сильних, успішних і щасливих людей!

ЧОМУ ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ З 6 РОКІВ?

НАУКОВА СТАТИСТИКА

До 2% людства мають вроджені навички до підприємництва.

У 98% людства ці навички можна розвинути.

З 6 до 9 років закладаються поведінкові основи особистості (характер).

Саме тому вкрай важливо починати навчання в Бізнес-школі MINIBOSS з раннього віку, щоб набуті навички стали звичкою і закріпилися в родючому середовищі однодумців.

ДОСЯГНЕННЯ та ПЕРЕМОГИ

За попередні 20 років ми навчили понад 8000 дітей, більшість з яких стали підприємцями і топ-менеджерами.
Міжнародна освітня мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL з 2000 року є співорганізатором локальних та міжнародних форумів і чемпіонатів: Startup Forums, Startup National Cup Championships, Startup World Cup Championships.

Ефективність навчання в MINIBOSS BUSINESS SCHOOL підтверджена також чималою кількістю перемог у різних Національних та Світових Чемпіонатах з підприємництва:

2005 рік – Абсолютні Чемпіони світу (Чемпіонат світу в Сан-Франциско, США);

2006-2020 роки – 1, 2 або 3 місця у Чемпіонатах світу в Шанхаї (Китай), Одесі (Україна), Бразиліа (Бразилія), Баффало (США), Сан-Франциско (США), Сеул (Південна Корея).

Високі результати досягнуті за допомогою ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ, розроблених Науково-методичним Департаментом MINIBOSS BUSINESS SCHOOL.

Див. ІСТОРІЇ УСПІХУ випускників ...

Дізнатися більше про франшизу MINIBOSS:
 
https://www.miniboss-school.biz/russian/

MiniBoss Business School International

Літні табори MINIBOSS 2019

MINIBOSS GLOBAL

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ
СПИТАЙТЕ НАС ПРО МАЙСТЕР-франшизи (право ексклюзивного володіння франшизою в вашій країні, регіоні, місті, районі)