ПРОГРАМИ

АКАДЕМІЧНА ПРОГРАМА MINIBOSS

В цілісну освітню систему MINIBOSS BUSINESS SCHOOL входить як головний елемент пакета інтелектуальної власності (ноу-хау) - унікальна АКАДЕМІЧНА ПРОГРАММА®

АКАДЕМІЧНА ПРОГРАМА MINIBOSS

АКАДЕМІЧНА ПРОГРАМА MINIBOSS - це 8-річна програма розвитку підприємницьких здібностей студента з 100% гарантією академічного результату. Програма реалізується в формі покрокового навчання (8 послідовних курсів) основам економіки і бізнесу, винахідництва і комунікацій, лідерства та підприємництва у дітей і підлітків за авторською програмою і методикою Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL.

УНІКАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ MINIBOSS з 8 курсів:
  1. Ази економіки (MINIBOSS)
  2. Сімейна економіка і бізнес (FAMILYMAN)
  3. Генерація ідей (INNOVATOR)
  4. Основи ринкової економіки(MARKET LEADER)
  5. Проектный менеджмент (STARTUPPER)
  6. Управління фірмою (BUSINESSMAN)
  7. Економіка міста (MAYOR)
  8. Кар'єрна карта (CAREER CHOICE)
Кожен курс триває 1 академічний навчальний рік.

Академічна програма кожного курсу розділена на 3 семестри з різною методикою і фокусом розвитку (від дивергентних навичок до конвергентних):

1й семестр: ВИВЧЕННЯ БІЗНЕС ТЕОРІЇ в ігровій формі (за курсом, за підручником), в ході якої розвиваються 8 базових інтелектів студента як "повний потенціал особистості" і його практичні здатності до створення ідей бізнесів і успішної їх реалізації. Навчання крок за кроком проходить від курсу до курсу формуючи видатні здібності в підприємництві; 

MINIBOSS ВИВЧЕННЯ БІЗНЕС ТЕОРІЇ

2й семестр: БІЗНЕС-ІНКУБАТОР - створення проектів від А до Я (від ідеї до реалізації і захисту на Чемпіонаті країни по стартапам);

MINIBOSS БІЗНЕС-ІНКУБАТОР

3й семестр: ЧЕМПІОНАТ СВІТУ і МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС ТАБІР від глобального нетворкінгу і тімбілдінга в середовищі юних лідерів з різних країн до визначення кращих проектів року на ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З стартапів - STARTUP WORLD CUP CHAMPIONSHIP.


MINIBOSS від глобального нетворкінгу і тімбілдінга в середовищі юних лідерів з різних країн до визначення кращих проектів року
АКАДЕМІЧНИЙ ОБСЯГ:

Академічний рік (синхронізований з академічною програмою в звичайних школах з вересня по травень) і включає в себе понад 600 акад. годин в рік, в т.ч. 

⇛ не менш як 158 академічних годин під час академічного періоду,
⇛ і понад 500 академічних годин під час Міжнародних літніх Бізнес-таборів MINIBOSS і Чемпіонатів Світу.

ДОВГОСТРОКОВИЙ РОЗВИТОК - це ґрунтовна школа, що дозволяє вибудовувати довгострокові стратегії розвитку особистості і закріплення лідерських навичок, бо вона оперує не короткостроковими курсами, а довгостроковую системою навчання дітей, розрахованої на 8 рівнів - на 8 років. 

MINIBOSS - єдина в світі глобальна мережа дитячих бізнес-шкіл!

Методика MINIBOSS гарантує 100% академічний результат: всі студенти, які закінчили повний цикл програми (8 курсів) і отримали Міжнародний диплом MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (Великобританія) - гарантовано стануть успішними і щасливими підприємцями!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

СТВОРЮЄМО ГАРАНТОВАНЕ УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!

Телефонуйте до філії MINIBOSS щоб дізнатися подробиці і записатися в групи.

MiniBoss Business School International

Літні табори MINIBOSS 2019

MINIBOSS GLOBAL

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ
СПИТАЙТЕ НАС ПРО МАЙСТЕР-франшизи (право ексклюзивного володіння франшизою в вашій країні, регіоні, місті, районі)