ДЛЯ КОГО

Традиції дитячої бізнес-освіти закладалися ще з часів зародження торгівлі та індустріального виробництва в 18-19 століттях. І передавалися ці знання від батька до сина, як правило, в рамках сімейного бізнесу. Секрети зберігалися за сімома замками і не передавались іншим особам.

Навіть в наші дні ми не можемо знайти жодного аналогу MINIBOSS BUSINESS SCHOOL як системи комплексного навчання основам економіки і підприємництва з юних років до зрілого віку. А це саме та освіта, яка необхідна кожній дитині! Потреба очевидна.

Діти є у всіх!

І інвестиції в дітей - найголовніше завдання будь-якого батька! Особливо сьогодні, коли загальноосвітня школа не задовільняє всі запити часу. Звичайна школа важлива - вона дає набір знань і формує широкий кругозір у дитини. Але ні школа, ні вищий навчальний заклад, не вчать дитину застосовувати ці знання на практиці. А це головна потреба сьогодення!

Сьогодні дитина, на виході зі школи, не знає своїх талантів, не практикувала себе ні в якій професійній сфері, не знає, ким вона хоче бути. Вона не проходила курс з профорієнтації, психології, бізнесу, і тому не розуміє, куди поступати, чим займатися і як досягати успіху. Спонтанний вибір вузу формує безвідповідальне ставлення до власного життя і залежність, часто, від професії, яка не є улюбленою. І тому років з 30-40 людина починає страждати від нереалізованості, але вже ніколи нічого не ризикує змінити. Хіба ж це мета кожної людини?

У сьогоднішній системі освіти ми стикаємося зі знаннями по бізнесу тільки вже на рівні університетів і курсів МВА, і знову без акценту на практику. Але ж бізнес-освіта необхідна людині раніше, ніж в 20 років, вона необхідна в ранньому віці для формування характеру, основ підприємницького і креативного мислення.

Тому просто бути грамотним сьогодні недостатньо!
Сьогодні потрібно знати, як стати успішним і щасливим!

Наша місія - створювати якісно нову ділову еліту країн.

Теорія і практика бізнесу важлива дітям для розуміння дорослого життя, для виявлення та розвитку талантів, для ранньої профорієнтації, для формування характеру успішної і щасливої людини.

Системне навчання в MINIBOSS BUSINESS SCHOOL дає дитині можливість спробувати себе в різних професіях та видах діяльності, на різних управлінських рівнях для того, щоб зробити основний професійний вибір у своєму житті.

Саме тому передові загальноосвітні школи / гімназії / ліцеї активно співпрацюють з MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (як додаткові курси), щоб додати до своїх навчальних планів практичні модулі з економіки і підприємництва, з психології та профорієнтації.

Таким чином, звичайні школи і MINIBOSS BUSINESS SCHOOL формують сучасні освітні консорціуми.

Інноваційній освітній моделі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL вже 15 років, але ми почали продавати франшизу лише з квітня 2015 року. Сьогодні міжнародна мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL налічує десятки офіційних представництв і бізнес-шкіл у Великобританії (штаб-квартира), Польщі, Україні, Грузії, Росії, Вірменії, Молдові, Болгарії. Мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL стрімко розвивається шляхом відкриття нових франшизних представництв. Наше завдання забезпечувати створення світової мережі бізнес-шкіл, з контролем освітніх стандартів і сертифікації вчителів.

Ми знаємо, що сьогодні НАШІ БІЗНЕС-ШКОЛИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ, як в країнах з розвиненою економікою (Великобританія, США, Канада, Німеччина, Франція, ін), так і в країнах, що швидко розвиваються (Китай, ОАЕ, Туреччина, Гонконг, Сінгапур, Південна Корея, Польща), а також в країнах, які недавно почали економічні реформи (Іспанія, Греція, Україна, Білорусь, РФ, Болгарія, Грузія, Чехія, ін). Всім країнам потрібен економічний розвиток! Всім країнам потрібні економічні перемоги! Всім країнам потрібно нове сильне покоління творців-підприємців!

Все це дає не тільки чисто грошові переваги як успішних бізнесів, але виконує і високо соціальну місію – сприяє розвитку суспільства.

MiniBoss Business School International

Літні табори MINIBOSS 2019

MINIBOSS GLOBAL

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОСІЇ
СПИТАЙТЕ НАС ПРО МАЙСТЕР-франшизи (право ексклюзивного володіння франшизою в вашій країні, регіоні, місті, районі)