среда, 12 июня 2019 г.

Чемпіонат України: 1 місце - Команда «Чути серцем»
Михайло Чернявський, Тимофій Коробенко, Софія Луців, Анастасія Голюга та Максим Бєляков, які презентували результати проекту, впевнені, що головне – це чути серцем…

За мету команду поставила привернути увагу суспільства до некомфортного життя людей з вадами слуху, яких в Україні більше 1 млн. Для цього вони розробили квест у тиші, долучаючи дітей до навчання жестовою мовою та навчаючи їх толерантності до дітей з вадами слуху.Кроки та результати проекту:
  1. Для реалізації проекту команда долучила переклада жестової мови, президента Спілки перекладачів жестової мови Марину Ліферову, яка активно підтримала ініціативу.
  2. Мінібос-и розробили «Квест у тиші» - це організація та проведення зустрічей та квесту дружби між чуючими дітьми та дітьми з вадами слуху. Головною умовою гри є присутність берушів. Це допомогає бути всім в рівних умовах - «занутирись в тишу» та знайти спілну мову за допомогою жестової мови. 
  3. За травень місяць команда встигла провести «Квест у тиші» для більш ніж 70 дітей. Це були учні Ліко-ліцея та інших київських шкіл, небайдужі до проблем людей з вадами слуху.
  4. Разом з нечуючими дітьми мінібос-и відвідали найбільший в Україні технічний фестиваль OLD CAR LAND.
  5. Громадська організація «Відчуй» запросила команду підтримати інклюзивне свято «Кораблик мрій» до дня захисту дітей, де команда ще раз продемонстровала толерантний підхід до дітей з вадами слуху.
  6. Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» та Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» запросили команду прийняти участь у Конкурсі-фестивалі для дітей та молоді з інвалідністю та вадами слуху «Казкові мрії». Це була ще одна можливість почути серцем людей, які потребують підтримки!


НОВЫЙ НАБОР НА 2019-2020 УЧЕБНЫЙ ГОД

НОВЫЙ НАБОР НА 2019-2020 УЧЕБНЫЙ ГОД

MiniBoss Business School International

Летние лагеря MINIBOSS 2019

MINIBOSS GLOBAL

ДАЕМ ВОЗМОЖНОСТЬ ОТКРЫТЬ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОССИИ

ДАЕМ ВОЗМОЖНОСТЬ ОТКРЫТЬ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL В РОССИИ
СПРОСИТЕ НАС О МАСТЕР-ФРАНШИЗЕ (праве эксклюзивного обладания франшизой в вашей стране, регионе, городе, районе)

MINIBOSS & BIGBOSS SUMMER CAMPS